Współpracujemy z
Hodowla powstała w 2002 r. i stała się alternatywą dla nierentownego gospodarstwa rolnego. Pomieszczenia przeznaczone do hodowli królików uzyskało powierzchnię 500m2 na uzyskanej w ten sposób powierzchni użytkowej utrzymywane jest stado podstawowe w liczbie 600 samic królików rasy hybrydowej.

Samice zostały zakupione w zaprzyjaźnionej fermy królików z Hiszpanii. Zwierzęta utrzymywane są w systemie klatkowym, karmione paszą pełnoporcjową przy stałym dostępie do wody. Króliki są pod stałym nadzorem weterynaryjnym. Od 2009 roku funkcjonuje nowo otwarta przyzakładowa ubojnia królików, pozwalająca oferować tuszki królicze.

W październiku 2011r. powstała firma „CZAJA”, która zajmuje się obrotem żywcem króliczym. W ramach działalności gospodarczej prowadzimy sprzedaż świeżego mięsa króliczego. Mięso pozyskiwane jest w ramach uboju usługowego. Ubijamy zwierzęta wyhodowane na własnej fermie. Nawiążemy współprace z lokalnymi producentami królików oraz stałymi odbiorcami naszych produktów. Odbiorcom oferujemy korzystne warunki współpracy: szybki dowóz produktów do miejsca sprzedaży , elastyczność współpracy w zakresie potrzeb klienta.

Dysponujemy własnym transportem.

Odwiedziny na zaprzyjaźnionej fermie GRANJA JORDAN