100% JAKOŚĆ
Gwarantujemy najlepszą jakość
Nasza firma cały czas się rozwija i wprowadza innowacje
Dysponujemy własnym transportem
15 lat
Jesteśmy na rynku już od 15 lat

Nasza historia i rozwój

Hodowla powstała w 2002 r. i stała się alternatywą dla nierentownego gospodarstwa rolnego. Pomieszczenia przeznaczone do hodowli królików uzyskało powierzchnię 500m2 na uzyskanej w ten sposób powierzchni użytkowej utrzymywane jest stado podstawowe w liczbie 600 samic królików rasy hybrydowej.

Samice zostały zakupione w zaprzyjaźnionej fermy królików z Hiszpanii. Zwierzęta utrzymywane są w systemie klatkowym, karmione paszą pełnoporcjową przy stałym dostępie do wody. Króliki są pod stałym nadzorem weterynaryjnym. Od 2009 roku funkcjonuje nowo otwarta przyzakładowa ubojnia królików, pozwalająca oferować tuszki królicze.

W październiku 2011r. powstała firma „CZAJA”, która zajmuje się obrotem żywcem króliczym. W ramach działalności gospodarczej prowadzimy sprzedaż świeżego mięsa króliczego. Mięso pozyskiwane jest w ramach uboju usługowego. Ubijamy zwierzęta wyhodowane na własnej fermie. Nawiążemy współprace z lokalnymi producentami królików oraz stałymi odbiorcami naszych produktów. Odbiorcom oferujemy korzystne warunki współpracy: szybki dowóz produktów do miejsca sprzedaży , elastyczność współpracy w zakresie potrzeb klienta.


Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skontaktuj się z nami już TERAZ

GRANJA JORDAN

Nasze samice zostały zakupione w zaprzyjaźnionej fermy królików GRANJA JORDAN z Hiszpanii. Zwierzęta utrzymywane są w systemie klatkowym, karmione paszą pełnoporcjową przy stałym dostępie do wody. Króliki są pod stałym nadzorem weterynaryjnym. Od 2009 roku funkcjonuje nowo otwarta przyzakładowa ubojnia królików, pozwalająca oferować tuszki królicze. GRANJA JORDAN